.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.153.166.111
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

18.07.2011 Дайджест доменних подій

Шановні колеги!

Сьогодні у випуску: всi name-сервери .UA - під IPv4 і IPv6; .NXT -конференция - про New gTLD; методика оцінки доменних імен; в .RU - майже 3,5 млн доменів; чекаємо .SECURE? - та інші повідомлення.

IANA:
Усi name-сервери .UA працюють під IPv4 і IPv6
IANA задовольнила запит, поданий 30 червня 2011 року адміністратором домена .UA, на зміну name-серверiв домена. Віднині всi name-сервери .UA працюють по обох версіях адресного протоколу Інтернет: IPv4 і IPv6 - одночасно.
.NXT:
Стань частиною майбутнього Інтернет
.NXT -конференцiя буде присвячена передусім програмi New gTLD. Конференція пройде 24-26 серпня в Сан-Франциско. Серед доповідачів на ній виступлять провідні фахівці доменного ринку, зокрема, Крис Дисспайн - член Ради директорів ICANN, виконавчий директор недержавної некомерційної організації Domain Administration Ltd (Австралія),
DOMAINPULSE:
Коштовні слова: оцінюємо доменні імена з Thies Lindenthal
Thies Lindenthal опублікувала звіт, який описує перший постійний якісний індекс цін для доменних імен. Індекс може слугувати тестом для торговців доменними іменами та інвесторів, що шукають інформацію відносно цінових тенденцій, історії та ризиків відносно тих або інших доменів. Це, таким чином, підвищує прозорість ринку цього відносно нового виду активів. До того ж це може слугувати "температурною кривою" благополуччя економіки Інтернет відколи запит на домени пов'язується з діловими онлайн-можливостями.
Ukrnames:
Українські експерти підняли в ICANN питання щодо апострофа в українських доменних іменах
Нині в ICANN проводяться заходи по розробці правил і рекомендацій для введення програми нових IDN gTLD. До складу робочої групи по "кириличних" доменах входять два експерти від компанії Ukrnames. Протягом обговорень в ICANN було піднято питання використання апострофа в українських доменних іменах. Досі символ U+0027, який зазвичай використовується для позначення апострофа (одинарна лапка в англійській розкладці) є забороненим до використання в доменних іменах.
INFO.NIC.RU:
Домен як щит
Майкл Хейден, колишній директор ЦРУ, запропонував Кібернетичному командуванню США створити нову інфраструктуру в Інтернет - безпечну мережу, закриту від громадськості та менш вразливу до кібератак. Ця ідея вже отримала підтримку Кейта Александера, генерального директора Кібернетичного командування США. А сенатор штату Род-Айленд і голова Підкомітету по боротьбі із злочинами та тероризмом Шелдон Уайтхаус повідомив, що його юристи готові допомогти у створенні домена верхнього рівня .SECURE, в якому імовірно і розроблятиметься мережа. Нову зону легше підтримувати у безпеці, оскільки користувачі зможуть отримати до неї доступ тільки у тому разі якщо відмовляться від свого права на приватнiсть і використовуватимуть справжні імена та завірені облікові дані (електронні посвідчення особи). Не буде ніякої анонімності, та уповноважені мережеві оператори зможуть переглядати увесь трафік.
Hosterliz.ru:
Адміністратор домена CO.CC опублікував звернення до Google
На форумі Google для веб-майстрів з'явилося звернення до компанії Google з боку адміністратора доменної зони .CO.CC. Причина звернення пов'язана з блокуванням видачі в Google з доменної зони .CO.CC у зв'язку з великой кількістю фішингових сайтів, що знаходяться в цій доменній зоні. Адміністратор домену Джеймс Кiм повідомив, що не зміг добитися офіційної відповідіі від керівництва Google, тому єдиним виходом стала публікація відкритого листа. Експерти не виключають, що користувач з ім'ям JamesKim на форумах Google може і не бути справжнім адміністратором зазначеного домену. У листі сказано, що Google прийняла хибне рішення про видалення з індексу файлів доменної зони .CO.CC. У цьому домені зареєстровано більше 10 млн. імен, при цьому частка шкідливих доменів не перевищує 0,01%. Крім того, адміністратор домена вважає що Google варто було надіслати в координаційний центр домена відповідне повідомлення про видалення сайтів з видачі. Раніше про те, що в .CO.CC містяться не лише шкідливі ресурси, повідомляли фахівці антивірусної компанії Trend Micro.
CCTLD.RU:
Число імен в домені .RU наближається до 3,5 мільйонів
Кількість доменних імен в .RU наближається до відмітки в 3,5 мільйона. Домен .RU займає шосте місце у світовому рейтингу національних доменних зон (ccTLD) і є лідером за темпами зростання числа реєстрацій. Після початку вільної реєстрації доменів в кириличній доменній зоні .РФ Інтернет в Росії став рости ще швидше - понад тисяча імен реєструється щодня в російських доменах. Три мільйони імен в .RU було зафіксовано у вересні 2010 року.0,763227 sec