.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.153.166.111
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

03.08.2011 Дайджест доменних подій

Шановні колеги!

Сьогодні у випуску: стратегія ICANN на 2012-2015 роки невдовзі буде представлена для коментування; RIPE NCC поновив графік розподілу адрес IPv4; нові доменні запити Міжнародного Олімпійського комітету; оголошено переможців щорічної премії Nominet; .OM, .NEXT та інші доменні історії.

DOMAINPULSE
ICANN: розробка стратегічного плану на 2012-2015 роки
У рамках процесу щорічного планування ICANN прагне отримати публічні коментарі до інформації щодо розробки наступної версії свого стратегічного плану. Оффлайн-обговорення стратегії на 2012-2015 роки відбулося на конференції в Сінгапурі. Керівництво також провело семінар з вивчення глобальних питань, що наразі стоять перед ICANN. Наступним кроком стане отримання реакції від Інтернет-спільноти на плани 2012-2015, які будуть опубліковані для коментування у вересні поточного року.
RIPE
RIPE NCC поновив графік розподілу адрес IPv4
RIPE NCC надав чергове поновлення графіку розподілу адресного простору IPv4. Цей графік показує кількість доступних адрес IPv4 в RIPE NCC та поновлюється щотижнево. Останній пул адрес IPv4 RIPE NCC отримав від IANA 3 лютого поточного року
Domainincite
Олімпійський комітет висуває нові вимоги щодо gTLD
Вже вкотре Міжнародний Олімпійський комітет вимагає від ICANN захисту назв, пов'язаних з міжнародним олімпійським рухом, при реєстрації нових доменів верхнього рівня. Раніше МОК вимагав заборонити реєстрацію доменів redcross і .olympic, мова йде про версії .olympic і .olympiad вісьмома мовами, чотири з яких мають не латинську абетку. Вимога МОК торкається не тільки нових доменів верхнього рівня в межах New gTLD, але й реєстрації всіх нових gTLD другого рівня. Це може спричинити появу брендів, що матимуть надмірні перваги.
NOMINET:
Оголошено переможців Nominet Internet Awards 2011
В Лондоні 26 липня було нагороджено переможців конкурсу Nominet Internet Awards 2011. Премії були удостоєні ініціативи, що сприяють розвитку безпечної та доступної Мережі, використанню Інтернет для покращення життя окремих людей та спільнот. Серед переможців ? онлайн-проект для літніх людей, безкоштовний онлайн-інструментарій для школи, рекомендації з перегляду політики інформаційної безпеки та онлайн-телеканал для молодих татусів.
Інфоцентр RU-CENTER:
Домен OM: шляхами .CO и .CM?
Національний домен Омана .OM буде переданий новому адміністратору. На поточний момент ним керує організація Oman Telecommunications Company, проте новим власником певно стане National Telecommunications Regulatory Authority (TRA). Ймовірно TRA перейдуть і обов'язки з управління IDN Омана, який уже було затверджено корпорацією ICANN, але поки що не делеговано. AusRegistry International уклала угоду на $1,3 млн. з організацією TRA на надання ПЗ та інших послуг для підтримки доменів .OM і відповідним IDN. TRA планує розвивати доменний ринок як латиницею, так і арабською мовою для збільшення кількості реєстрацій. Наразі ж в оманському домені діють жорсткі правила: зареєструвати ім'я в .OM можуть виключно юридичні особи ? резиденти країни. Крім того, для реєстрації доступні домени виключно третього рівня. Також заборонено перепродаж доменних імен. Чи будуть в домені Омана змінені реєстраційні правила у зв'язку зі зміною адміністратору ? невідомо. При цьому спеціалісти відмічають, що саме ці жорсткі правила й рятують домен від напливу космополітичних кіберсквоттерів. Адже .OM ? типовий ?опечтаточний близнюк? домену .COM, як, наприклад, .CO чи .CM.
DomainNameWire
Постійного читача DomainNameWire помічено в діях з реєстраціх домена .NEXT
Заяву на реєстрацію такого домену подав Мансур Єлсейфі, власник сайту DomainsNext.com. Він має зареєстрований товарний знак для цього проекту. Він також зазначив, що не хоче бути .COM та має намір стати .NEXT.
News.AM
У домені Вірменії зарєстровано понад 15 тисяч імен
На початок липня у вірменському домені .AM зареєстровано 15,7 тис. доменних імен. Щоправда: тільки половину з них делеговано мешканцям Республіка Вірменія, що пов'язано з існуванням великої закордонної вірменської діаспори. Найближчим часом аналітики очікують зростання числа доменів у зв'язку зі збільшенням Інтернет-аудиторії країни0,795814 sec