.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

10.01.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN переглянула прогнози для доменного ринку; сербський домен "інтернаціоналізувався"; компанія Johnson & Johnson продала домен .BABY; реєстр Radix продовжив наступ на Китай...

DomainIncite.com
ICANN поліпшила прогноз розвитку нових доменів верхнього рівня
ICANN прогнозує, що в поточному фінансовому році (закінчується 30 червня 2019 року) вона отримає $5,2 млн за транзакції реєстрів нових загальних доменів верхнього рівня, тоді як раніше очікувана сума становила $5,1 млн. При цьому прогноз кількості очікуваних транзакцій поліпшений з 23,9 млн до 24 млн.

На наступний фінансовий рік (FY20) прогноз корпорації щодо надходжень від транзакцій в нових доменах складає $5,5 млн.

Комісія за транзакції становить $0,25 і сплачується реєстрами, під керуванням яких знаходиться більш ніж 50 тис. імен, при новій реєстрації, продовженні або передачі домену.

ICANN також прогнозує зростання кількості акредитованих реєстраторів в 2020 фінансовому році на 15 у квартал, що призведе до збільшення прогнозу по платі за акредитацію з $9,9 млн до $10,7 млн.

DomainPulse.com
У домен Сербії додано 13 мов
У сербському домені .RS з'явилася підтримка символів албанського, боснійського, хорватського, чеського, німецького, угорського, чорногорського, румунського, ромського, словацького, словенського та влахского алфавітів. Раніше в домені була можливість реєстрації імен символами англійської та сербської мов.

На даний момент реєстрації з використанням нових символів доступні тільки власникам існуючих імен в .RS, які бажають використовувати раніше недоступні символи замість схожих по написанню стандартних літер (наприклад, «č» або «ć» замість «c», «š» замість «s» ).

DomainIncite.com
Реєстр домену .XYZ придбав домен .BABY
Корпорація Johnson & Johnson передала права на використання нового домену верхнього рівня .BABY компанії XYZ.COM LLC - реєстру найбільшого нового домену верхнього рівня .XYZ. Відповідний документ опублікований на сайті ICANN.

Це дванадцятий домен в портфелі XYZ.COM LLC - під управлінням реєстру знаходяться домени .XYZ, .COLLEGE, .RENT, .SECURITY, .PROTECTION, .THEATRE, .CARS, .CAR, .AUTO і .MONSTER. Останній був придбаний у компанії Monster.com кілька місяців тому.

Рішення позбавитися домену .BABY корпорація Johnson & Johnson прийняла через 4 роки після перемоги на аукціоні ICANN. Тоді за домен .BABY боролися ще 5 претендентів, і Johnson & Johnson заплатила за право управління доменом більше $3 млн.

Відкрита реєстрація в домені .BABY стартувала близько двох років тому і сьогодні в ньому зареєстровано близько 600 доменних імен. Вартість реєстрації при колишньому власнику домену становила $80 і за правилами, встановленими Johnson & Johnson, реєстр міг відмовити в реєстрації будь-якого доменного імені, якщо воно не відповідало "сімейній місії" домену .BABY.

Під управління Johnson & Johnson також знаходиться домен верхнього рівня .JNJ, що є доменом-брендом. У ньому зареєстровано близько 100 доменних імен.

DomainIncite.com
Radix вивела на ринок Китаю весь свій доменний портфель
Компанія Radix отримала дозвіл Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю на продаж доменних імен .HOST, .PRESS, .SPACE і .WEBSITE. Раніше подібне схвалення отримали інші домени компанії - .FUN, .SITE, .ONLINE, .TECH і .STORE.

За даними Radix, в її трьохмільйонному портфелі доменів китайським користувачам належить понад 700 тис. реєстрацій, а зростання числа нових реєстрацій з "китайської пропискою" в 2018 році склало 30%.