.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

17.01.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN вивчить потреби громади; чилійський домен відкриває двері іноземним реєстраторам; розмір має значення; домену .HOMES понизили статус...

ICANN
Нове опитування ICANN
Результати нового опитування ICANN ляжуть в основу регіональних стратегій взаємодії корпорації з зацікавленими сторонами, - інформує ICANN на офіційному сайті.

Респондентам пропонується визначити пріоритетність загальних областей навчання, на яких слід робити акцент (знання ICANN/DNS, придбання нових навичок і так далі), а потім, в рамках загальних областей, визначити пріоритетність різних найбільш актуальних підтем. Такий метод дозволить корпорації ICANN розробити і запланувати заходи з дистанційного і очного навчання та вдосконалення навичок, виходячи з потреб конкретного регіону.

Опитування буде проходити по 27 січня 2019 року, а його результати та їх аналіз планується опублікувати в кінці лютого 2019 року.

DomainIncite.com
Чилійський домен .CL відкривається для реєстраторів, акредитованих ICANN
Реєстр чилійського домену .CL компанія NIC Chile спростив роботу в домені для реєстраторів, які мають акредитацію ICANN. Компанія вже уклала договори з 11 такими реєстраторами, здебільшого, що спеціалізуються на захисті брендів.

На сьогоднішній день в домені .CL зареєстровано 575 тис. Доменних імен.

Digital.Report
Зареєстровано найдовше ім'я в білоруському домені
У білоруському домені .BY зареєстровано доменне ім'я рекордної довжини refrizherator-holodilnaja-ustanovka-kondicioner.by, - інформує компанія hoster.by, технічний адміністратор доменів .BY і .БЕЛ.

Ім’я, яке складається з 50 символів, використовується для розміщення інформації про рефрижератори, холодильні установки та автомобільні кондиціонери. Друге місце, 44 символи, серед найдовших доменних імен займає ritualno-memorialnaya-kompaniya-soligorsk.by.

DomainNameWire.com
Перезапуск домену верхнього рівня .HOMES
Компанія Dominion Registries перезапускає домен верхнього рівня .HOMES знижуючи вартість реєстрації та скасовуючи ряд обмежень.

Акційна ціна роздрібної реєстрації імені на один рік в домені .HOMES складе близько $15, а ціна продовження - близько $35 (у порівнянні з більш ніж $100 раніше).

Реєстр домену .HOMES, під керуванням якого також перебувають домени .AUTOS, .BOATS, .YACHTS і .MOTORCYCLES, спочатку позиціонував свої домени, як преміумні, чим і пояснював їх високу вартість. Це призвело в до того, що в .HOMES було зареєстровано усього кілька сотень імен.