.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

06.02.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: .EU скорочується; Radix стала "мульти-мільйонером"; .MONSTER на свободу; домени Afilias в Китаї; Південний Судан отримав .SS...

DomainPulse.com
Домени .EU і .ЕЮ скорочуються
В останньому кварталі 2018 роки кількість імен в доменах .EU і .ЕЮ скоротилася на 2% до 3,68 млн, що є найнижчим показником за останні шість років.

Лідером серед країн з найбільшим зниженням реєстрацій стала Великобританія, що на думку експертів пояснюється невизначеністю в питанні Brexit. Загальна кількість реєстрацій європейських доменів у Великобританії за рік скоротилася з 317 тис. до 240 тис.

Ще однією причиною скорочення EURid називає активізацію зусиль по боротьбі зі зловживаннями доменними іменами .EU - тільки за жовтень минулого року було видалено понад 36 тис. доменних імен.

Середній для обох європейських доменів показник продовження склав 77%, що на 3% більше, ніж в третьому кварталі.

DomainIncite.com
Мільйон в домені .SITE
У домені .SITE зареєстровано мільйонне ім'я. Таким чином, реєстр Radix став першим, в портфелі якого знаходиться більше одного домену верхнього рівня з понад мільйоном реєстрацій. У 2018 році мільйонної позначки досяг ще один домен реєстру - .ONLINE.
DomainIncite.com
У лютому розпочнеться реєстрація в домені .MONSTER
Період пріоритетної реєстрації в домені .MONSTER триватиме з 18 лютого по 21 березня, - інформує реєстр домену компанія XYZ.com. У цей період свої домени зможуть зареєструвати власники торговельних знаків. Після цього в домені почнеться період раннього доступу, який характеризується високою вартістю реєстрації і триватиме до 31 березня. Після цього ім'я в домені зможе зареєструвати будь-який бажаючий за звичайною ціною.

Домен .MONSTER був придбаний реєстром в кінці минулого року у компанії Monster.com (веб-сайту з підбору персоналу), яка мала намір використовувати його в якості домену-бренду. Перед продажем колишній власник і ICANN внесли зміни в договір про реєстр, щоб пом'якшити спеціальні умови, характерні для доменів-брендів.

DomainIncite.com
Afilias отримав дозвіл влади Китаю для 17 доменів
Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю офіційно дозволило використання в Піднебесній доменів верхнього рівня реєстру Afilias, включаючи: .archi, .bio, .black, .blue, .green, .lotto, .organic, .pet, .pink, .poker , .promo, .ski, .vote, .voto і. 移动 ( "mobile").

Також схвалення отримали .asia і .网站 ( "website"), які не належать Afilias, але знаходяться під її безпосереднім керівництвом.

Відповідно до вимог МІІТ усі 17 доменів будуть працювати на китайському ринку через дочірню компанію Afilias, розташовану в Шанхаї.

DomainIncite.com
Південний Судан отримав .SS, а Мавританія - موريتانيا.
Рада директорів ICANN схвалила домен .SS для Південного Судану і موريتانيا. - IDN- домен Мавританії, який представляє собою назву країни на арабській мові.

Новий домен Мавританії стане доповненням вже існуючого .MR. Керувати ним буде університет Nouakchott Al Aasriya.

Відповідальність за роботу домену .SS покладено на Національне агентство зв'язку Південного Судану.

Мавританський IDN вже доданий в кореневий каталог DNS, а .SS - поки ні.