.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

07.03.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: домен .FILM став доступнішим; "Великий переїзд" індійського домену завершено; бельгійці віддають перевагу рідному домену; шотландський домен переходить з фунта стерлінгів на євро ...

DomainIncite.com
Домен .FILM прибрав обмеження
Австралійський реєстр Motion Picture Domain Registry оголосив про зняття всіх обмежень на реєстрацію імен в новому загальному домені верхнього рівня .FILM.

Раніше в домені діяла жорстка політика перевірки: зареєструвати доменне ім'я можна було, лише підтвердивши свою належність до кіноіндустрії. Ця обставина, як і доволі високі ціни на річну реєстрацію (від $70 до $120) подавалися як спосіб боротьби з інтелектуальним піратством. Передбачалося, що ці заходи захистять домен від розповсюджувачів піратського контенту.

На практиці вийшло навпаки - найбільш популярні за версією Alexa сайти, створені на доменах .FILM, виявилися піратськими.

Скасування обмежень вже призвело до зростання реєстрацій: число зареєстрованих імен в домені .FILM, делегованого ще у 2015 році, вперше перевищило 4 тис.

DomainPulse.com
Індійський домен перейшов під технічне управління Neustar
Neustar почав обслуговувати індійський домен .IN, інформує реєстр домену NIXI.

Раніше технічним оператором домену .IN була компанія Afilias. Neustar вдалося виграти тендер на обслуговування домену, оголошений минулого року урядом Індії. Neustar запропонувала істотно нижчу ціну за обслуговування кожного доменного імені, ніж її конкурент. Компанія Afilias оскаржила дії уряду в суді, однак зазнала невдачі.

Переведення обслуговування доменів .IN на сервери Neustar тривало протягом 48 годин. На сьогоднішній день в домені Індії налічується близько 2,2 млн зареєстрованих імен. Одночасний транзит такої кількості доменних імен став третім в числі найбільших за всю історію інтернету. Наймасштабнішим є минулорічний транзит домену Австралії .AU. Тоді 3,1 млн зареєстрованих в ньому імен були передані від Neustar до Afilias.

DomainPulse.com
Усього п'ять відсотків бельгійців коли-небудь реєстрували домени
Кожен двадцятий бельгієць коли-небудь реєстрував доменне ім'я, - свідчать результати дослідження, проведеного реєстром бельгійського домену .BE компанією DNS Belgium.

Найчастіше бельгійці віддають перевагу реєстрації імен в домені власної країни .BE - 77%. На .COM припадає 30% реєстрацій, на .NET - 16%, і ще 13% реєстрацій припадають на загальноєвропейський домен .EU.

Поінформованість бельгійців про нові загальних домени верхнього рівня, правда, залишається на низькому рівні (у порівнянні з традиційними доменами). Так, про домени .BE і .COM знають понад 90% бельгійців (94% і 92% відповідно), тоді як про .VLAANDEREN і .BRUSSELS чули 27% і 19% опитаних відповідно.

DomainIncite.com
.SCOT: від фунта до євро
Реєстр шотландського домену .SCOT компанія CORE з 29 березня в якості основної валюти почне використовувати євро замість фунта стерлінгів.

Подібні зміни викликані "очікуваної волатильністю обмінних курсів валют між фунтом стерлінгів і іншими основними валютами після Brexit", йдеться в заяві.

Як очікується, 29 березня Великобританія вийде з Євросоюзу.

Нинішня ціна реєстрації, продовження і передачі доменних імен .SCOT буде перерахована за курсом €1,14 за 1 фунт стерлінгів - середнього обмінного курсу за останні 12 місяців.

Домен .SCOT є географічним доменом верхнього рівня. Він налічує близько 11 тис. реєстрацій.