.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.239.51.78
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

18.04.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: зустріч ICANN64 в цифрах; Amazon змінює оператора реєстрів своїх доменів; доля домену .AMAZON знову під питанням; ще одним доменом-брендом менше; представник "великої четвірки" відмовився від .COM...

DomainPulse.com
У конференції ICANN в Кобе взяли участь 1759 інтернет-фахівців
З 1 759 учасників зустрічі ICANN64, яка нещодавно відбулася в японському Кобе, 41% представляли азіатсько-тихоокеанський регіон, - інформує корпорація ICANN в звіті про зустріч. Більше третини (35%) учасників брали участь у подібному форумі вперше.

Всього в рамках зустрічі було проведено 275 сесій загальною тривалістю 516 годин. Сайтом розкладу і мобільною платформою зустрічі скористалися 918 учасників.

Сумарний мережевий трафік заходу склав 10 938 гігабайт. Чверть (24%) мережевого трафіку припадала на IPv6 (зростання на 14% у порівнянні з ICANN63 в іспанській Барселоні).

DomainIncite.com
Amazon передала 35 доменів на обслуговування від Neustar до Nominet
Компанія Amazon змінила оператора реєстру 35 нових загальних доменів верхнього рівня, перевівши їх в компанію Nominet. Ще 17 доменів залишилися на обслуговуванні в колишньому реєстрі, компанії Neustar.

Таким чином, чисельність доменів верхнього рівня, що знаходяться під управлінням Nominet, зросла більш ніж у двічі.На поточний момент найбільшим реєстром є компанія Donuts, яка самостійно керує власним досить великим портфелем з 241 загального домену верхнього рівня, а Neustar залишається найбільшим постачальником послуг, які надаються стороннім клієнтам .

DomainIncite.com
ICANN взялася за .AMAZON
Корпорація ICANN знову включилася в процес делегування нового загального домену верхнього рівня .AMAZON після того, як компанія Amazon і вісім американських урядів не змогли дійти згоди.

Голова правління ICANN Черін Чалабі (Cherine Chalaby) минулого тижня поінформував Amazon Cooperation Treaty Organization (ACTO) про те, що тепер саме ICANN вирішить, чи схвалювати запропонований домен-бренд чи ні.

Раніше правління ICANN запропонувало Amazon і ACTO до 7 квітня прийти до взаємної згоди, яка б врахувала усі проблеми суверенітету ACTO.

За повідомленням Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі, ACTO хотіла, щоб Amazon створила свого роду політичний комітет, членами якого були б представники урядів регіону. Цей орган повинен був володіти правом вето на делегування доменів другого рівня.

Компанія Amazon відхилила цю вимогу, запропонувавши замість окремого органу кожній з восьми країн ACTO власний домен .AMAZON другого рівня по коду країни - наприклад, br.amazon для Бразилії.

Тепер же, коли закінчився термін, встановлений ICANN, ACTO втратила шанс вести переговори з Amazon. Компанія ж повинна надати ICANN власний план по вирішенню розбіжностей з ACTO до 21 квітня.

Виходячи з оцінки цього плану ICANN може затвердити заявку на .AMAZON, відхилити її або відправити назад в компанію для подальшого доопрацювання.

Однак, як припускають оглядачі, пряме схвалення або відхилення заявки, швидше за все, спровокує заперечення і подальші апеляційні дії з боку ACTO.

DomainIncite.com
Італійський банк відмовився від власного домену-бренду
Banca Nazionale del Lavoro, шостий за величиною банк Італії відмовився від свого домену верхнього рівня .BNL.

Це вже 47-й новий домен, власник якого попросив ICANN розірвати контракт на делегування домену. Корпорація ICANN, як і в інших подібних випадках, прийняла рішення не передавати домен новому власнику. Як і інші "покинуті" домени-бренди, домен .BNL ніколи не використовувався і містив лише обов'язкове для реєстрації ім'я.

BNL є дочірньою компанією французького банку BNP Paribas, який є одним з найбільш активних власників доменів-брендів. BNP Paribas перевів усі свої онлайн-ресурси з доменів .FR і .NET на домен .BNPPARIBAS ще в 2015 році і в даний час в його брендованому домені зареєстровано близько 250 доменних імен, на яких працюють десятки активних сайтів.

Наприклад, домен mabanque.bnpparibas, який використовується для надання роздрібних банківських послуг, протягом деякого часу входив в топ-10 найбільш відвідуваних доменних імен в нових доменах по рейтингу Alexa.

DomainIncite.com
Компанія KPMG перейшла з .COM на власний домен
Компанія KPMG відмовилась від свого домену KPMG.COM на користь свого брендового нового загального домену верхнього рівня.

При відвідуванні URL-адреси домашньої сторінки в домені .COM користувачі перенаправляються на еквівалентну сторінку в .KPMG.

"Цей крок посилює бренд KPMG завдяки короткій назві, що легко запам’ятовується, і дає кінцевим користувачам впевненість в тому, що будь-який сайт, який закінчується на .KPMG, належить і управляється компанією KPMG", - йдеться у прес-релізі компанії.