.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

15.05.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: .MERCK виставлено на аукціон; ICANN проведе дві зустрічі в Мексиці; п'ятдесятий "покинутий" домен; .TR змінив адміністратора; 4 тис. імен з протиправним контентом...

DomainIncite.com
.MERCK виставлять на аукціон
ICANN проведе аукціон, на якому визначиться доля домену верхнього рівня .MERCK. Це будуть перші в історії корпорації торги за домен-бренд.

Німецька компанія Merck була заснована ще у 1668 році. А наприкінці XIX століття вона заснувала дочірнє підприємство в США. З початком Першої світової війни американська компанія Merck була конфіскована владою США - як така, що належить противнику. З того часу вона виросла в гіганта хімічної промисловості, дохід якого в минулому році перевищив $42 млрд, і помітно переросла німецького "пращура". Проте, обидві компанії на абсолютно законних підставах носять ім'я Merck. Американська використовує для свого сайту домен merck.com, німецька - merckgroup.com. І обидві компанії подали заявку на домен .MERCK.

ICANN
ICANN назвала місця двох своїх зустрічей у 2021 році
Згідно з повідомленням ICANN, корпорація вирішила "повернутися" до мексиканського міста Канкун для проведення чергової відкритої зустрічі ICANN 70 в березні 2021 року, усього через рік після того, як там пройде ICANN 67.

Крім того, в червні 2021 року ICANN проведе зустріч в Гаазі в Нідерландах - це буде традиційна зустріч в середині року, зосереджена на питаннях політики.

Фінальна зустріч 2021 року відбудеться в Сіетлі (США).

DomainIncite.com
Від домену .MOBILY відмовилися
Саудівська телекомунікаційна компанія Etihad Etisalat, що надає послуги під брендом Mobily, відмовилася від своїх прав на домени верхнього рівня .MOBILY та موبايلي. (.Xn - mgbb9fbpob - арабська версія бренду).

Таким чином, загальна кількість доменів-брендів, від яких відмовилися їх власники, сягла п'ятдесяти.

Як і в більшості інших випадків відмови від доменів-брендів, жоден з двох доменів "відмовників" практично не використовувався.

Технічним реєстром доменів є бахрейнська компанія Greentech Consulting, якою управляє американська консалтингова компанія WiseDots.

DomainIncite.com
Влада Туреччини взяла турецький ccTLD під свій контроль
Рада директорів ICANN схвалила передачу домену Туреччини .TR урядовому Управлінню інформаційних і комунікаційних технологій.

Відпочатку адміністратором домену з моменту його делегації в 1990 році був Близькосхідний технічний університет, який базується в Анкарі.

DomainIncite.com
Internet Watch Foundation назвала злісних порушників 2018 року
В минулому році майже чотири тисячі доменних імен були викриті в публікації контенту про жорстоке поводження з дітьми (child abuse), - інформує Internet Watch Foundation у своєму щорічному звіті.

Найбільша кількість таких імен - в доменах .COM і .NET (реєстр Verisign), колумбійському .CO (Neustar), російському .RU і домені архіпелагу Тонга .TO.

Незважаючи на очевидну концентрацію нелегальних веб-сторінок усього в п'яти доменах, експерти вважають, що це в значній мірі пов'язано з переважанням в цих доменах сайтів з "ліберальним" ставленням до обміну і хостингу зображень.

Це сайти, які використовують постачальники забороненого контенту, а не ресурси, спеціально створені і призначені для зловживань.