.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

05.06.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: нових доменів стало менше; критика .AMAZON; ціна "шикарного" домена; .ICU в Китаї...

DomainPulse.com
У світі 350 млн доменних імен
Кількість доменних імен в першому кварталі поточного року зросла на 5,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, до 351,8 млн, говориться у квартальному звіті компанії Verisign Domain Name Industry Brief. По відношенню до попереднього кварталу зростання склало 0,9%.

Із загальної кількості 156,8 млн імен - в географічних доменах (зростання на 7,2% по відношенню до минулого року). Усього в світі таких доменів верхнього рівня налічується 304, у тому числі і інтернаціоналізовані (IDN). Найбільші з них - .CN (Китай), .TK (Токелау), .DE (Німеччина), .UK (Великобританія), .TW (Тайвань), .NL (Нідерланди), .RU (РФ), .BR ( Бразилія), .EU (Європейський союз) і .FR (Франція).

У нових загальних доменах верхнього рівня число нових реєстрацій склало 23,0 млн. За рік їх кількість збільшилася на 13,8%, але в порівнянні з четвертим кварталом 2018 року - скоротилося на 3,4%.

DomainIncite.com
Перу, Колумбія, Еквадор і Болівія незадоволені рішенням ICANN по .AMAZON
Лідери чотирьох з восьми урядів південноамериканського регіону Амазонки (ACTO) розкритикували рішення ICANN розблокувати процес запуску нового загального домену верхнього рівня .AMAZON за заявкою однойменної компанії.

У спільній заяві президенти Перу, Колумбії, Еквадору та Болівії заявили, що ICANN "створює серйозний прецедент, віддаючи пріоритет приватним комерційним інтересам над інтересами держав, включаючи права корінних народів і збереження басейну річки Амазонка".

DomainIncite.com
Преміум-імена .LUXE за $100 тисяч
Компанія MMX, що управляє портфелем нових загальних доменів верхнього рівня, повідомила про продаж пакету преміальних доменних імен в домені .LUXE на загальну суму в $100 тис.

Компанія не розкриває кількості проданих імен, відзначаючи лише, що пакет містив менше сотні позицій. Таким чином, середня вартість проданого преміального імені перевищила $1 тис.

Спочатку реєстр MMX позиціонував його як домен для виробників і споживачів товарів преміум-класу. Але потім різко змінив плани. Компанія уклала договір з криптовалютним проектом Ethereum і оголосила про те, що домен буде орієнтований, в першу чергу, на криптовалютних інвесторів. Вони зможуть використовувати доменні імена .LUXE як адресу своїх Ethereum-гаманців при здійсненні транзакцій. З цією метою було навіть придумано нове значення імені домена: воно тепер подається як абревіатура від фрази Lets U Xchange Easily (що можна перекласти як "спрощує здійснення транзакцій").

На даний час в файлі зони домену .LUXE налічується трохи більше 5,7 тис. зареєстрованих імен.

DomainIncite.com
Домен .ICU отримав китайську ліцензію
Китайська влада в особі Міністерства промисловості та інформаційних технологій схвалила новий загальний домен верхнього рівня .ICU для продажу і використання в Китаї, повідомляє реєстр домену ShortDot. Компанія планує офіційно запустити .ICU на ринку материкового Китаю 12 червня.

На даний час домен налічує вже понад 900 тис. реєстрацій.