.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.06.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ще два IDN готуються до запуску; Північна Америка віддає перевагу .COM; домени-бренди втратили 10 відсотків складу; банкрутам не місце на доменному ринку...

ICANN
Домен .ευ - Європа на грецькому
Домен Європи .ευ (.EU на грецькому) і Лаосу .ລາວ успішно пройшли процедуру оцінки і тепер очікують делегування за прискореною процедурою, - інформує корпорація ICANN.

Заявниками на домени є Єврокомісія і національний інтернет-центр Лаосу (LANIC).

DomainPulse.com
Дві третини всіх європейських доменів - ccTLD: Afnic
У більшості регіонів світу більшість імен зареєстровано в географічних доменах верхнього рівня, за винятком Північної Америки, де цей показник становить всього 5%. Такі дані наведені у звіті реєстру фрацузского домену .FR компанії Afnic про стан глобального ринку доменних імен в 2018 році.

У Європі частка географічних доменів становить 64% від загального числа реєстрацій, в Латинській Америці і Карибському басейні - 59%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 57% і в Африці - 55%.

У 2018 року кількість імен в географічних доменах виросла на 3,4%, тоді як роком раніше зростання склало всього 2,7%.

Найвищі темпи зростання дослідники відзначають в Африці (9%), Латинській Америці (6%), і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, де були зафіксовані найвищі темпи зростання всіх реєстрацій в цілому (12% проти 2% в 2017 році). Європа - єдиний регіон, в якому відзначається зниження, хоча й невелике (близько 1%).

DomainIncite.com
Кожен десятий домен-бренд виявився непотрібним
Американська консалтингова та аналітична компанія Dun & Bradstreet Corporation і австралійська страхова компанія iSelect відмовилися від своїх доменів брендів .DUNS і .ISELECT.

Таким чином, число "покинутих" доменів-брендів досягло вже 52.

DomainIncite.com
Найбільший в Індії реєстратор збанкрутував
Суд визнав неплатоспроможним найбільшого реєстратора Індії Net4 India після того, як він не виплатив $28 млн за банківськими кредитами. З огляду на фінансову ситуацію реєстратора, ICANN тимчасово позбавила його права торгувати загальними доменами верхнього рівня.

В угоді про акредитацію реєстраторів ICANN говориться, що ICANN може розірвати контракти з ними (RAA), якщо вони знаходяться в процесі банкрутства більше 30 днів.

Після того, як компанії не вдалося довести, що вона відповідає вимогам угоди, ICANN минулого тижня призупинила дію угоди на термін з 21 червня по 19 вересня.

Протягом цього періоду Net4 не зможе продавати нові реєстрації доменів або приймати доменні імена від інших реєстраторів.

Якщо компанія не виправить ситуацію і не доведе свою відповідність умовам контракту до 28 серпня, ICANN може почати процес розірвання угоди і позбавлення Net4 ліцензії.

Net4 є найбільшим за кількістю зареєстрованих доменів реєстратором в Індії, акредитованим ICANN.

На початку року під його управлінням перебувало понад 100 тис. доменних імен- майже усі в доменних іменах .COM та в інших "традиційних" загальних доменах верхнього рівня.