.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.239.51.78
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

20.06.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: мільярд за реєстр .GENT; PwC спрощує Whois; китайська цензура в дії; рейтинг надійності реєстраторів реєстру .ORG...

DomainIncite.com
Реєстр нових доменів оцінений в мільярд доларів
В мільярд доларів оцінюється капіталізація компанії team.blue, яка утворена в результаті злиття компанії TransIP Group з компанією Combell Group, реєстром домену верхнього рівня домену .GENT бельгійського міста Гент.

Обидві компанії надають послуги хостингу та реєстрації доменних імен. Combell також володіє датським реєстратором DanDomain, на обслуговуванні в якого 20 тис. реєстрацій.

DomainIncite.com
PwC створила сервіс для управління доступом до даних Whois
PricewaterhouseCoopers розробила систему доступу до даних Whois, яка при збереженні високого ступеня захисту персональних даних, надає доступ до інформації, необхідної для розслідування зловживань.

Передбачається, що через систему TieredAccess через PwC будуть проходити всі запити на допуск до закритих даних Whois (в тих реєстрах, які підключилися до платформи) від власників торгових марок, фахівців безпеки, юристів та правоохоронців. При цьому всі зазначені організації будуть попередньо перевірені PwC. При запиті даних необхідно буде вибрати один з попередньо розроблених сценаріїв запиту (наприклад, розслідування кіберсквоттингу, кримінальне розслідування або запобігання розповсюдженню спаму).

При цьому заявник зобов'язаний використовувати отримані дані виключно із зазначеною метою.

Реєстрам та реєстраторам пропонується набір правил, що визначають, як і в якому обсязі слід відповідати на запити. PwC створила кілька шаблонів, але реєстратори та реєстри зможуть адаптувати ці правила відповідно до своїх політик.

DomainIncite.com
Сайт китайського реєстру домену .WANG тимчасово заблокований
Сайт реєстру Zodiac Registry, під управлінням якого перебуває домен .WANG і кілька китайських IDN (китайські варіанти "mail", "gossip" і "shop"), був заблокований через порушення правил, що діють на китайському доменному ринку. Реєстрації в доменах під керуванням Zodiac у реєстраторів не постраждала.

На офіційному сайті реєстру zodiacregistry.com, який вказаний в реєстраційних записах IANA, з'явилося повідомлення, що він заблокований через відсутність належної державної ліцензії.

DomainIncite.com
Недбайливих реєстраторів "відлучать" від промо-акцій .ORG
Чим менше реєстратор приділяє уваги боротьбі зі зловживаннями, тим більша ймовірність того, що він не буде допущений до рекламних акцій в домені .ORG, йдеться в новій політиці Public Registry.

Реєстр домену .ORG ввів новий індекс під назвою "Quality Performance Index" для оцінки своїх реєстраторів з точки зору якості їх реєстрацій.

Реєстратори будуть оцінюватися за трьома критеріями: кількість зловживань, відсоток продовження реєстрацій і використання домену.

Ті компанії, які отримають оцінку вище певного порогу, будуть попередньо кваліфіковані для участі в промо-акціях. Реєстраторам з недостатньо високим рейтингом буде рекомендовано звернутися до представників PIR для консультацій з питання можливих заходів для поліпшення своїх позицій.

Новий механізм, сподіваються в реєстрі, дозволить полегшити йому поділ реєстраторів на сумлінних і спекулятивних.