.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

27.06.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN65 в Марракеші; нових доменів поменшало; "Голос" за 30 мільйонів доларів; ICANN буде оплачувати няньок; запуск .GAY переноситься...

DomainPulse.com
Стартувала відкрита зустріч ICANN65 в Марракеші
У понеділок, 24 червня, в Марракеші розпочала роботу чергова, 65-та, відкрита зустріч ICANN, яка триватиме до 27 червня 2019 року. Господарем конференції виступило Національне агентство з регулювання електрозв'язку (ANRT).

Серед основних пунктів порядку ICANN65 - дискусії щодо аспектів політики Universal Acceptance (UA) та інтернаціоналізованих доменних імен (IDN), Загального регламенту захисту даних (GDPR), прискореного процесу розробки політики (EPDP) і Тимчасової специфікації для реєстраційних даних доменів верхнього рівня (Temporary Specification for gTLD Registration Data), ефективність мультистейкхолдерної моделі управління, а також технічні питання, такі як поточні проблеми в області кібербезпеки, DNS over HTTPS (DoH) і DNS over TLS (DoT).

В рамках зустрічі відбудеться вручення нагород Multistakeholder Ethos Award. Цією спеціальною нагородою, заснованою п'ять років тому, нагороджуються члени спільноти ICANN, які зробили суттєвий внесок в розвиток мультистейкхолдерної моделі управління Інтернетом.

DomainPulse.com
Нові домени на спаді
Загальне число реєстрацій в нових загальних доменах верхнього рівня знизилося до 26,5 млн, - найнижчого показника з жовтня 2018 року, і продовжує знижуватися, - інформує nTLDstats.

Незважаючи на загальне зниження, серед нових доменів є і ті, які нарощують об’єми. Так, .ICU з початку року виріс більш ніж на 700 тис. імен, .SITE - на 485 тис., .APP - більш ніж на 60 тис., .LIVE - більш ніж на 100 тис., .FUN - на 150 тис ., .SPACE - на 50 тис., .ONLINE - на 125 тис.

У числі невдах домени .TOP і .LOAN, що втратили 600 тис. та 1,15 млн відповідно.

DomainPulse.com
Тридцять мільйонів за Voice.com
Доменне ім'я voice.com було продано розробнику програмного забезпечення Block.one, що спеціалізується на блокчейн-технологіях, за $30 млн. Угода була організована компанією GoDaddy.

Новий власник доменного імені планує використовувати домен для соціальної платформи Voice, заснованої на блокчейні.

Це найбільша угода за готівку, здійснена за посередництва GoDaddy, та п'ятий за за розмірами публічний продаж за весь час існування компанії.

Продавець домену, компанія MicroStrategy, володіє ще як мінімум 15 преміальними доменними іменами .COM.

DomainIncite.com
На зустрічі ICANN можна буде їздити з дітьми
ICANN оголосила про запуск програми, яка передбачає виплату грошових компенсацій членам спільноти, які беруть участь у зустрічах організації, для відшкодування витрат, пов'язаних з доглядом за дитиною.

Учасники форумів, які приїхали на захід з дитиною у віці до 12 років можуть розраховувати на фінансову допомогу від ICANN в розмірі до $750 на оплату няні. Правда, для цього їм доведеться надати організації звітні документи - договори та квитанції.

Ця програма поширюється виключно на добровільних членів спільноти і не стосується співробітників ICANN.

Програма запускається в якості експерименту і буде випробувана на трьох наступних зустрічах ICANN в Монреалі, Канкуні і Куала-Лумпурі.

DomainIncite.com
Відкладається запуск .GAY
Реєстр Top Level Design відклав запуск свого нового загального домену верхнього рівня .GAY до другого кварталу 2020 року, хоча раніше він планувався у жовтні 2019 року.

Компанія повідомила реєстраторам, що перенесення термінів пов'язане з тим, що вона хоче "забезпечити максимально зважений і якісний запуск".