.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

04.07.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: CentralNic "нарощує м’язи"; .VEGAS готує великий реліз; Колумбія проти .AMAZON; ще один домен Afilias; .ORG без обмежень ціни...

DomainIncite.com
CentralNic придбав реєстратора Hexonet
Компанія CentralNic, реєстр доменів верхнього рівня і реєстратор доменних імен, придбала німецько-канадського реєстратора Hexonet за €10 млн. Це вже четверте придбання CentralNic за останні 12 місяців після KeyDrive, TPP Wholesale та GlobeHosting.

Під управлінням Hexonet знаходиться понад 3,8 млн імен, які вона продає як безпосередньо, так і через посередників. Hexonet також фактично є ексклюзивним реєстратором для кількох доменів-брендів, включаючи .AUDI, .VOLSKWAGEN і .BUGATTI.

За підрахунками CentralNic, завдяки угоді її бізнес з роздрібного продажу доменних імен виросте приблизно на 28%.

DomainIncite.com
Понад дві тисячі зарезервованих імен в домені .VEGAS стануть доступними
Реєстр Dot Vegas вирішив випустити в продаж 2266 раніше зарезервованих доменних імен .VEGAS.

Значна частина імен пов'язана з порнографією, проституцією, азартними іграми, наркотиками. Але серед них також є і велика кількість "добропорядних" імен, що відносяться до таких сфер, як подорожі, туризм та загальні комерційні послуги, наприклад, .taxi.vegas, rentals.vegas, motels.vegas, lucky.vegas та magic.vegas.

Частина імен (283) будуть продані за преміальною ціною, яка не розкривається. Решта надійдуть на ринок за звичайною ціною .VEGAS, яка у двох провідних реєстраторів (GoDaddy та 101domain, кожен з часткою ринку близько 38%) становить близько $70- $80.

Планується, що з 1 серпня заявки на імена зможуть подати власники товарних знаків (Trademark Claims period), а загальнодоступна реєстрація почнеться з 1 листопада.

DomainIncite.com
Делегування .AMAZON знову відкладається
Уряд Колумбії оскаржив заявку компанії Amazon на однойменний загальний домен верхнього рівня.

Заявка на .AMAZON, а також заявки на його китайську і японську версії, були повернуті в статус "очікування". Таким чином, делегування призупинено на 135 днів, поки ICANN буде обробляти заперечення Колумбії. За словами прес-секретаря ICANN, відповідно до статуту організації, рішення буде прийнято до 28 жовтня.

DomainPulse.com
Afilias придбала домен .GLOBAL
Компанія Afilias повідомила про придбання нового загального домену верхнього рівня .GLOBAL у його колишнього власника Cloud Names.

Це вже 22-й новий домен в портфелі Afilias, який додасть 48 650 доменних імен до 172 700 доменних імен, якими вона на даний час управляє. На сьогоднішній день, за даними nTLDstats, він займає 63-е місце серед нових доменів за загальною кількістю реєстрацій.

Домен був делегований в червні 2014 року, а вже у вересні того ж року в ньому стартувала загальнодоступна реєстрація.

DomainIncite.com
Подорожчання .ORG поки не передбачається
ICANN уклала новий договір з Public Interest Registry, реєстром домену .ORG, в якому немає обмежень ціни. Раніше, протягом майже двох десятиліть, договір з PIR обмежував зростання вартості доменних імен не більше 10% щорічно.

Нова угода зобов'язує PIR, як і інші реєстри, виплачувати щорічний збір ICANN в розмірі $25 тис., а також комісію за кожну транзакцію в розмірі $0,25.

Незважаючи на те, що PIR отримала право підвищувати оптову ціну за реєстрацію доменів .ORG на свій розсуд, компанія заявила, що вона не планує цього робити.