.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

10.07.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: поповнення в "клубі мільйонерів"; рідні мови в пріоритеті; ще одна столиця отримає домен; сто тисяч в Люксембурзі ...

DomainIncite.com
Домен .ICU став мільйонером
Кількість імен в новому домені верхнього рівня .ICU перевищило мільйон через 13 місяців після запуску.

Успіхи домену експерти пов'язують з низькою ціною реєстрації - близько $1 - $2 в перший рік реєстрації та ціною продовження $10.

При цьому рейтинг "шкідливості" домену, який обчислюється організацією SpamHaus становить 17,4%, що майже втричі вище, ніж у найбільш масовому домені .COM.

Реєстром домену .ICU є ShortDot.

DomainPulse.com
У географічних доменах переважає рідна мова
В середньому 76% веб-контенту в географічних доменах використовують мови, якими розмовляють у відповідній країні або території.

Такі дані отримані в ході дослідження Oxford Information Labs для організації CENTR, яке охопило 16,4 мільйона доменних імен в десяти географічних і доменах верхнього рівня.

Частка англійської мови склала 19%, інших нерідних мов - 4%. Найменша частка контенту англійською мовою була виявлена в доменах .RU і .РФ (РФ), а найбільша - в доменах .SK (Словаччина) і .DK (Данія).

DomainIncite.com
Мадрид в доменному просторі
В цьому місяці буде запущений новий загальний домен верхнього рівня за назвою столиці Іспанії - .MADRID. Періоди пріоритетної і преміальної реєстрації в "столичному" домені пройдуть в період з 16 липня по 3 жовтня.

Старт загальнодоступної реєстрації в домені запланований на 10 жовтня.

Після запуску .MADRID і .ZUERICH (який в даний час знаходиться в стадії пріоритетної реєстрації і повинен стати загальнодоступним в квітні наступного року) у списку програми нових загальних доменів верхнього рівня 2012 року залишиться лише один "домен-місто", в якому ще не намічені плани запуску - .BUDAPEST.

DomainIncite.com
Сто тисяч імен в домені Люксембургу .LU
Географічний домен верхнього рівня Люксембургу .LU вперше подолав позначку в 100 тис. доменних імен.

Це досить скромний показник у порівнянні з іншими географічними доменами, якщо не брати до уваги, що Люксембург - країна-карлик. Число її жителів становить менше 600 тис. чоловік.

Три чверті доменних імен належать корпоративному бізнесу. При цьому багато компаній отримали люксембурзьку "прописку", намагаючись скористатись податковими перевагами країни. Близько 3 тис. імен зі 100 тис. є "зарезервованими" і активно не використовуються.

Зростання .LU не можна назвати швидким - за останній рік домен виріс усього на 3%.