.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

17.07.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN знову "латає дірки"; .FR перевершив середні показники глобального зростання; бельгійський домен "притомився"; домен Токелау може обігнати китайський домен...

DomainIncite.com
Нове програмне забезпечення для конференцій ICANN виявилося "дірявим"
Програмне забезпечення Zoom, яке використовується ICANN, має критичну вразливість "нульового дня".

Під час сеансу з використанням ПЗ Zoom, зловмисники могли отримати доступ до камери пристрою, включеної за замовчуванням, без його відома або згоди.

Корпорація почала використовувати Zoom недавно, відмовившись від використання Adobe Connect, в тому числі і з міркувань безпеки. Передбачалося, що перехід на Zoom заощадить ICANN близько $100 тис. щорічно.

Компанія Zoom вже випустила екстрене виправлення уразливості, наявність якої, на думку фахівців могло б дозволити шкідливим веб-сайтів автоматично включати веб-камери відвідувачів без їхнього відома. Правда, вона стосувалася лише власників пристроїв Mac.

В ICANN Zoom сьогодні використовується для віддаленого участі не тільки у відкритих зустрічах, але і для нарад робочих груп по розробці політики та інших структур організації.

DomainPulse.com
Французький домен за рік "підріс" на 4,4%
Географічний домен верхнього рівня Франції .FR в 2018 році виріс на 4,4%, до 3,3 млн імен. Домен займає десяте місце в світі за кількістю імен серед географічних доменів.

Він перевершив показники зростання глобального доменного простору в 2018 році, які склали, за даними CENTR, 3,7%. Домен також показав хороший рівень продовження реєстрацій - 83,9%.

DomainPulse.com
Реєстрації в бельгійському домені впали до десятирічного мінімуму
Обсяг бельгійського домену .BE в минулому році зріс приблизно на 1% - до 1,6 млн. імен. Однак кількість нових реєстрацій була найнижчою з 2008 року.

Згідно зі звітом DNS Belgium за 2018 рік, в минулому році було здійснено 226 727 нових реєстрацій, а показник продовження склав 86,55%.

DomainIncite.com
Китайський домен виявився не таким великим
У китайському географічному домені верхнього рівня .CN за результатами минулого року 21,24 млн реєстрацій, - інформує адміністратор домену CNNIC.

Раніше реєстр домену .COM Verisign прогнозував за підсумками року 22,7 мільйона доменних імен у китайському домені.

Таким чином, домен займає третє місце в світі після домену загального призначення .COM і домена острівної держави Токелау .TK (21,5 млн імен по оцінці Verisign).

Китайський домен як і раніше з великим відривом випереджає німецький домен .DE, що налічує 16,2 млн реєстрацій.