.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.239.51.78
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

29.08.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN оновить раду директорів; послуги ВОІВ тепер доступні і в китайських доменах; австралійський домен не готовий вийти на другий рівень; домен-бренд - ліквідувати за непотрібністю; незавидна доля "китайського Facebook"...

DomainIncite.com
Черінь Чалабі завершує роботу на посаді голови ради директорів ICANN
Голова Ради директорів ICANN Черінь Чалабі (Cherine Chalaby) в листопаді покине Раду, в якій він перебував протягом дев'яти років - максимально можливого періоду.

Відповідно до рішення комітету ICANN по призначеннях, з Ради піде Халед Куба (Khaled Koubaa), який очолює підрозділ Facebook по Північній Африці. Обидва директора представляли в Раді африканський регіон.

Замість них до Ради директорів увійдуть консультант по технологічній політиці в Південній Африці Мандла Мсиманг (Mandla Msimang) та Іхаб Осман (Ihab Osman), який два десятиліття тому керував доменом Судану, а в даний час управляє молочною компанією в Саудівській Аравії.

Обидва нових директора займуть свої місця в кінці щорічних загальних зборів ICANN в Монреалі в листопаді цього року. Хто ж займе пост голови поки невідомо.

DomainPulse.com
ВОІВ почала розглядати суперечки в китайських доменах .CN та .中国
Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) з 1 серпня почала надавати послуги з врегулювання суперечок в доменах .CN та .中国 (Китай).

У своїй заяві ВОІВ відзначає, що послуги відповідають Політиці і Правилам вирішення спорів в географічному домені Китаю (.CN Policy і .CN Rules), і Додатковим правилами ВОІВ з вирішення спорів щодо китайського домену.

Відповідно до прийнятої ВОІВ Єдиної політики вирішення доменних спорів (UDRP) Центр ВОІВ розглянув близько 44 тис. справ. ВОІВ також надає свої послуги для більш ніж 75 географічних доменів верхнього рівня, а також ряду загальних доменів верхнього рівня, у тому числі, і .COM.

DomainIncite.com
Запуск австралійських доменів другого рівня відкладається
В австралійському домені .AU на три місяці відкладено початок реєстрації доменних імен другого рівня, щоб дати спільноті час на підготовку, - інформує реєстр домену компанія auDA.

Попередній план передбачав поступове відкриття реєстрації доменів другого рівня в четвертому кварталі поточного року.

Запропонований запуск другого рівня був неоднозначно сприйнятий частиною австралійської доменного спільноти, яка вважає, що це може призвести до плутанини в існуючій структурі простору .AU, де досі допускалася реєстрація лише доменів третього рівня.

DomainIncite.com
Домен EVERBANK більше не потрібен
Банк TIAA, який раніше називався EVERBANK, просить ICANN розірвати контракт на новий домен верхнього рівня .EVERBANK.

Бренд EverBank припинив існування понад рік тому, після того як TIAA придбала його і перейменувала в TIAA Bank, тому продовження використання домену стало недоцільним.

Це вже 53-й новий домен, власник якого просить ICANN розірвати договір про реєстрацію.

DomainIncite.com
Китайська соціальна мережа продає домен .REN
Новим власником домену .REN, ("люди" на китайському) стала ZDNS International. Раніше домен використовувала пекінська компанія Qianxiang Wangjing Technology Co, що володіє соціальною мережею Renren, яку сім років тому називали "китайський facebook".

У листопаді минулого року Qianxiang Wangjing Technology Co вирішила зосередитися на своєму основному бізнесі - торгівлі автомобілями в Китаї і продала сайт соціальної мережі за $20 млн готівкою і $40 млн в акціях.

Домен не відноситься до "брендових" і відкритий для всіх охочих за конкурентною ціною - на рівні реєстрації в .COM. У 2016 році в домені налічувалося 320 тис.доменних імен, проте на сьогодні їх залишилося усього 17 тис.