.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.239.51.78
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.11.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN сподобалося в Пуерто-Ріко; .EU "худне" від думки про майбутній Brexit; ICANN тверда у вирішенні змінити контракт .ORG; Tucows "розчарувалася" в доменах...

DomainIncite.com
ICANN знову планує зустріч в Пуерто-Ріко
ICANN вирішила провести 73-у зустріч в Сан-Хуані, столиці Пуерто-Ріко. Таким чином, острів прийме інтернет-спільноту втретє.

Сан-Хуан стане третім містом, яке приймало зустрічі ICANN більше двох разів. У Сінгапурі заходи проводилися чотири рази, а в Лос-Анджелесі - шість разів.

У 2020 році зустрічі повинні відбутися в Канкуні, Куала-Лумпурі і Гамбурзі, а в 2021 році - в Канкуні (знову), Гаазі та Сіетлі.

DomainPulse.com
Європейський домен страждає від невизначеності по Brexit
За підсумками третього кварталу 2019 року кількість реєстрацій в європейських доменах .EU та .ЕЮ зменшилася на 166 тис. або 3,5% по відношенню до аналогічного періоду 2018 року, - інформує EURid в квартальному звіті. Загальна кількість імен в двох доменах складає 3,6 млн.

При цьому кількість реєстрацій .EU британськими власниками доменів за 2 роки скоротилася майже вдвічі, впавши з 304 тис. наприкінці третього кварталу 2017 року до 155 тис. Причиною такого падіння експерти називають невизначеність з Brexit.

Раніше Європейська комісія постановила, що після виходу країни зі співдружності британські реєстранти, що не мають громадянства країни ЄС (для фізичних осіб) або без офісу в країні ЄС (для бізнесу), втратять право на володіння або реєстрацію доменних імен .EU.

Середній відсоток продовження доменів склав 78,3%.

Найбільше реєстрацій .EU припадає на жителів Німеччина (979 797), Нідерландів (466 741) і Франції (326 998).

DomainIncite.com
ICANN не захотіла обмежувати вартість доменів .ORG
ICANN відхилила апеляцію, в якій NameCheap пропонувала зберегти обмеження ціни імен в домені верхнього рівня .ORG. Ці обмеження раніше діяли в договорі з реєстром домену Public Interest Registry, проте в новій версії договору вони відсутні.

Крім того, корпорація не погодилася з аргументами Electronic Frontier Foundation, яка заперечувала проти внесення в договір заходів по боротьбі з кіберсквотингу.

Обидві правки були опубліковані для громадського обговорення та отримали 3700 коментарів, які, як стверджують в ICANN, були "вивчені і прийняті до уваги".

DomainNameWire.com
Tucows відмовився від свого портфеля доменних імен
Як свідчить квартальний звіт реєстратора компанії Tucows, вона більше не володіє портфелем доменів для вторинного ринку.

Компанія розпродала частину доменного портфеля за останні кілька місяців. У третьому кварталі було продано імен на $1,9 млн, а вже після закінчення кварталу - на $1,4 млн.

Генеральний директор Tucows Елліот Носс (Elliot Noss) пояснив це змінами в технологіях пошукової оптимізації та онлайн-реклами, що призвело до скорочення доходів від портфеля доменних імен.

У той же час компанія як і раніше володіє портфелем доменних імен, що відповідають прізвищам, які вона використовує для свого поштового сервісу Realnames.