.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.239.51.78
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

21.11.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: .ORG змінив власника; "аристократична" приставка .COM; "дорогий" eko.com; сайт CENTR побував в "карантині"; євродомен на грецькій ...

InternetSociety.org
Ethos Capital купив реєстр домену .ORG
Ethos Capital купив компанію PIR, реєстр домену верхнього рівня .ORG, у громадській організації Internet Society. Очікується, що операція буде завершена в першому кварталі наступного року, - інформує Internet Society.

За інформацією реєстру, всі проекти PIR в області доменів і освітні ініціативи будуть продовжені, так само як і обслуговування або підтримка спільноти .ORG.

PIR був створений Internet Society в 2002 році для управління реєстром домену .ORG, який активно використовують різні благодійні та неурядові організації по всьому світу.

DomainPulse.com
".COM" можуть визнати атрибутом товарних знаків
Верховний суд США має намір розглянути апеляцію, щоб вирішити, чи може додавання ".com" до загального терміну зробити його товарним знаком.

Справа стосується сайту онлайн-бронювання готелів Booking.com, якому Управління по патентах і товарних знаках США (PTO) відмовило у праві на торговельну марку за назвою сайту, оскільки слово "Booking" ("бронювання") є занадто загальним і не може претендувати на відповідний захист.

Компанія Booking.com, що базується в Амстердамі, почала використовувати своє ім'я в усьому світі в 2006 році і подала дві заявки на товарні знаки в 2011 і 2012 роках.

Трибунал PTO відхилив ці заявки в 2016 році, заявивши, що "Booking.com посилається на загальне значення бронювання житла і поїздок і не може бути зареєстровано і використовуватися в якості товарного знаку".

Відповідно до закону США, відомому, як "Закон Ланхема" (The Lanham Act), тільки терміни, які відрізняють певний продукт або послугу від інших на ринку, можуть бути товарними знаками. Закон також забороняє реєстрацію товарних знаків для загальних термінів. Зі свого боку, Booking.com наполягає, що додавання ".com" до загального терміну робить його товарним знаком.

У PTO відзначили, що федеральні суди відхилили заявки на торговельні марки для інших схожих імен, таких як hotels.com, mattress.com і lawyers.com.

На захист своєї позиції Booking.com представила результати опитування, в ході якого три чверті (74%) споживачів "визначили Booking.com як бренд". Це дало підставу для окружного апеляційного суду США в Річмонді, штат Вірджинія, в лютому минулого року стати на сторону компанії.

Booking.com звернулася до Верховного суду з проханням залишити в силі постанову окружного суду.

Противна сторона, відомство по патентах і товарних знаках, продовжує наполягати, що додавання ".com" до загального слову не робить його винятковим.

Однак, саме PTO визнало, що "неможливо використовувати BOOKING.COM граматично узгодженим чином для загального позначення чогось" (окрім позначення самої компанії і її бренду).

DomainPulse.com
$1,5 млн за eko.com
Компанія Eko заплатила $1,5 млн за доменне ім'я eko.com. Угода стала третьою за величиною в 2019 році.

Дорожчими в цьому році були лише зміни власників доменів VOICE.com, оціненого в $30 млн, та California.com, проданого за $3 млн.

Компанія є творцем інтерактивного відео, що дозволяє глядачам в режимі реального часу робити вибір, від якого залежить подальший розвиток сюжету.Раніше компанія використовувала доменне ім'я helloeko.com.

OnlineDomain.com
Веб-сайт CENTR постраждав від злому
З 1 по 6 листопада веб-сайт Ради європейських національних реєстрів доменів верхнього рівня (CENTR) був відключений адміністраторами ресурсу з міркувань безпеки.

У п'ятницю, 1 листопада, фахівці компанії виявили, що третім особам вдалося отримати доступ до веб-сайту www.centr.org та заволодіти списком користувачів. Цей список містив імена, адреси електронної пошти та хешовані паролі користувачів. Згідно файлів журналу помилок веб-сервера, це єдині дані, які були скомпрометовані.

Після виявлення витоку сайт був відключений, а клієнти були попереджені про проблему. Після усунення проблеми та перевірки безпеки веб-сайту, існуючі паролі були перезаписані фіктивними даними. Крім того, перед повторним запуском сайту на ньому була впроваджена більш сувора політика щодо паролів.

DomainPulse.com
.EU на грецькій мові
EURid, реєстр загальноєвропейського домену .EU, відкрив реєстрацію доменних імен в домені на грецькій мові .ευ. Це третій домен верхнього рівня для Євросоюзу, поряд з оригінальним .EU та його кириличною версією - .ЕЮ.

Всі доменні імена, зареєстровані в домені .ευ, повинні використовувати символи грецького алфавіту.