.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.237.205.144
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.12.2019 Дайджест доменних подій

/ У випуску: UADOM-2019; оренда IPv4; операція проти кіберзлочинців; німецький домен прискорився; втрати серед брендових доменів...

UADOM
Конференція uadom-2019
У Києві понад дві сотні представників інтернет-співтовариства взяли участь в щорічній конференції доменної індустрії UADOM-2019.

Серед тем, які розглянули присутні, впровадження в домені .UA позасудової процедури вирішення доменних спорів UDRP і захист доменних імен за технологією DNSSEC. Крім того, були представлені презентації про законодавчі ініціативи в сусідніх країнах, що впливають на стабільність роботи інтернету, про дефіцит IPv4-адрес і ризики, пов'язані з "Інтернетом речей".

DomainPulse.com
IPv4 в оренду
Компанія Heficed створила платформу, що дозволяє підприємствам орендувати і здавати в оренду IPv4-адреси.

Власники ресурсів за оренду адрес отримуватимуть комісію, в залежності від встановленої ціни ресурсу. У той же час, стягування плати з орендодавців за користування платформою буде здійснюватися тільки в разі успішної транзакції.

Адреси IPv4, спочатку безкоштовні ресурси, стали товаром і стратегічним активом для бізнесу. Одна адреса IPv4 на вторинному ринку зараз коштує близько двадцяти доларів. Користувачі ринку IP-адрес Heficed зможуть встановлювати на них свою ціну, але платформа також запропонує ймовірний діапазон цін, який заснований на поточній ринковій ситуації.

Законність володіння кожною адресою, виставленою на платформі, буде здійснюватися або за допомогою RPKI (Resource Public Key Infrastructure), або LoA (Letter of Authorization). В якості фільтрів для боротьби зі спамом на платформі використовуються Halon і Abusix.

DomainPulse.com
Правоохоронці заблокували 30 тис. імен
В ході десятої спільної операції правоохоронців Європи і Сполучених Штатів Operation In Our Sites (IOS X) було вилучено 30 тис. доменних імен, які були задіяні в розповсюдженні контрафактних і піратських товарів через Інтернет.

В ході операції було заарештовано трьох підозрюваних, виявлено та заморожено більше €150 тис. на декількох банківських рахунках і платформах онлайн-платежів.

Крім розслідування, учасники операції вели просвітницьку та освітню роботу - експерти Intellectual Property Crime Coordinated Coalition (IPC³) Європолу організували кілька онлайн-курсів по методам розслідування порушень прав інтелектуальної власності для правоохоронних органів по всій Європі.

Всього в операції взяли участь 18 країн, як членів, так і не членів ЄС: Албанія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Колумбія, Хорватія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Гонконг, Китай, Ірландія, Італія , Нідерланди, Норвегія, Португалія, Молдова, Румунія, Сербія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна, Великобританія і США.

DomainPulse.com
Прискорена реєстрація імен .DE
Реєстр німецького домену кооператив DENIC оптимізував технічну процедуру, завдяки чому нові імена в домені .DE тепер стануть активними вже через п'ять хвилин після реєстрації.

Раніше файл зони .DE оновлювався щогодини, але тепер оновлення відбуваються кожну хвилину.

DomainIncite.com
Кількість доменів-брендів знову скоротилася
Реєстри доменів .工行 (.xn - estv75g), .NADEX і .VISTAPRINT вирішили відмовитися від своїх нових загальних доменів верхнього рівня, в результаті чого загальне число "покинутих" доменів на сьогоднішній день досягло 69.

Власник .VISTAPRINT, компанія онлайн-друку Vistaprint, була одним з учасників аукціону з домену .WEB в 2016 році, подавши заявку на подібний домен .WEBS. Vistaprint також розірвала свій контракт, який стосувався домену .VISTA.

.工行 належав державному Промислово-комерційному банку Китаю (ICBC), одному з найбільших в світі. Виручка компанії в минулому році перевищила $105 млрд.

Останній з трьох доменів належав компанії Nadex, онлайн-платформі для торгівлі акціями, яка, очевидно, не змогла знайти йому застосування.