.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.153.166.111
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Домен KIEV.UA - перші кроки

15 березня 2007 року були введені у дію Правила домену KIEV.UA. У зв'язку з цим адмінистратором доменe .UA ТОВ "Хостмайстер" проводиться процедура актуалізації реєстраційних даних для доменів типу "ім'я.kiev.ua".

Географічний публічний домен KIEV.UA було делеговано на початку 1993 року, З того часу в цьому домені зареєстровано біля 65 тисяч приватних доменів. Однак за 14 років вимоги до обслуговування доменів суттєво змінилися, і на сьогодні рівень сервісу, прийнятий для доменів з безоплатною реєстрацією, є абсолютно неприйнятним для географічного домену столиці європейської держави. Введення Правил домену KIEV.UA буде сприяти розвитку цього географічного домену, значно підвищить його престижність та дозволить забезпечити стандарти обслуговування світового рівня для доменів столичного регіону.

Нові Правила значно ускладнюють сквотинг доменів і практично позбавляють українські домени привабливості для спамерів. Окрім того, для приватних доменів третього рівня, які пройшли актуалізацію, буде встановлено гарантований строк делегування домену, що дозволить значно скоротити в українському Інтернеті кількість "мертвих" доменів, тобто таких, які зареєстровані, але не використовуються. Починаючи з 15 травня 2007 року реєстрація доменних імен в домені KIEV.UA проводиться виключно офіційними реєстраторами, що уклали відповідні договори с ТОВ "Хостмайстер".

За період з 15 березня 2007 по 31 березня 2007 була актуалізована інформація про 22489 доменних імен, реєстранти яких отримали подовжений на два місяці строк роботи доменного імені завдяки бонусній програмі, використаній ТОВ "Хостмайстер" при проведенні процедури актуалізації.

14637 реєстрантов і реєстраторів, що актуалізували інформацію не пізніше 30 квітня 2007 року, отримали подовжений на один місяць строк роботи доменного імені в домені KIEV.UA. Всього з моменту введення Правил була актуалізована інформація про 37606 доменів, зареєстровано 4041 нових доменів, видалено 2265 доменів.

Адмінистратор домену .UA ТОВ "Хостмайстер" нагадує, що доменні імена у домені KIEV.UA, що не пройшли процедуру актуалізації даних до 31 травня 2007 включно, з 01 червня 2007 набудуть статусу HOLD. Проте протягом двох місяців реєстранти таких доменів ще зможуть їх відновити. Якщо до 01 серпня 2007 інформація про доменні імена не будуть актуалізовані реєстрантом, то делегування такого домену буде відмінено і згодом він стане вільним для нової реєстрації. Докладніша інформація про хід проведення актуалізації розміщена на сайті ТОВ "Хостмайстер" www.hostmaster.net.ua0,649022 sec