.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.175.113.29
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Технологія EPP в доменах Рівненській області

У публічних доменах Рівненській області rovno.ua та rv.ua 10 жовтня 2012 почнеться впровадження EPP (Extensible Provisioning Protocol) - сучасного протоколу обміну даними між доменними реєстрами та реєстраторами.

На даний момент цей протокол працює в десяти регіональних доменах, в яких сумарно налічується 52 тис. доменних імен, що складає 8% від їх загальної кількості в .UA. Активне впровадження EPP в українських доменах почалося першого вересня поточного року і здійснюється у відповідності з рішеннями робочої групи, яка складається з реєстраторів і адміністраторів публічних доменів.

Спочатку планувалося, що в жовтні почнеться використання протоколу в kiev.ua, проте фахівці вирішили не форсувати введення нового протоколу в столичному домені. Справа в тому, що деякі реєстратори, які надають послуги в Києві, не встигли підготуватися до роботи за новим протоколом, і поспішне впровадження може призвести до нестабільної роботи частині доменних імен.

У доменах Рівного делеговано 8 тис. імен, причому 90% з них в короткому rv.ua. При переході на новий протокол реєстрантам необхідно буде вибрати реєстратора, який буде обслуговувати доменні імена.

02.10.2012

0,202457 sec