.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.200.218.187
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Оголошено прийом доповідей на київський форум ENOG

Українські оператори зв’язку отримали можливість поділитися своїм досвідом на міжнародній зустрічі Євразійського форуму мережевих операторів (ENOG), яка пройде 1-2 жовтня в київському Президент-готелі. Програмний комітет заходу повідомив про початок прийому доповідей.

ENOG проводиться два рази на рік і є найбільш масштабною конференцією Інтернет-спеціалістів країн СНД та Східної Європи. Учасниками кожного такого заходу стають не менш ніж двісті фахівців. В Україні ENOG проводиться уже вдруге: в травні 2012 року форум приймала Одеса.

Конференція дозволяє її учасникам обмінятися досвідом, обговорити теми, які є актуальними для регіональної Інтернет-спільноти. Наприклад, зустріч в Одесі дала поштовх до впровадження в Україні найсучасніших мережевих технологій, таких як IPv6. Крім того, на ній було анонсовано декілька міжнародних проектів, пов’язаних з розвитком інфраструктури Інтернет в Україні та в сусідніх країнах.

До програмного комітету київського форуму увійшли чотири представника України. Серед них, Світлана Ткаченко та Дмитро Кохманюк, які представляють спонсорську організацію домену .UA компанію Communication Systems Ltd, а також Тетяна Попова і Володимир Куковський, які представляють Інтернет-асоціацію України.

Участь у конференції безкоштовна, а запропонувати свою доповідь можна на офіційному сайті форуму http://www.enog.org/ru/meropriiatii/enog-6/opd/.
Спеціалісти компаній "Хостмайстер" та Communication Systems Ltd, які є активними учасниками усіх форумів ENOG, уже зараз готують теми для виступів у жовтні.


12.07.2013

0,234359 sec