.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.172.233.215
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Домену Азербайджану 20 років

/

Домену Азербайджану .AZ 24 серпня виповнилось двадцять років. Напередодні спеціалісти компанії "Хостмайстер" привітали колег з ювілеєм, взявши участь в конференції, яка відбулася в Баку. Азербайджан – друга країна на просторах СНД після України, яка отримала власний домен верхнього рівня в 1993 році.

Вітаючи учасників конференції, адміністратор домену .UA Дмитро Кохманюк відзначив, що домен .AZ за двадцять років став віртуальною домівкою для усіх азербайджанців. І це затишний і гостинний дім. Він також наголосив на тому, що спеціалісти доменів .UA та .AZ уже давно і плідно співпрацюють. Так, наприклад, інформацію про домени Азербайджану размещено в DNS-хмарі компанії "Хостмайстер".

У конференції, що була організована Міністерством зв’язку та інформаційних технологій Азербайджану, також взяли участь представники домену .RU, корпорації ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) та представники інших міжнародних організацій.

На даний час в національному домені .AZ налічується понад 20 тис. імен, з яких переважна більшість належить до верхнього рівня домену. Традиційно, найбільш популярним доменом другого рівня є домен .COM.AZ, у якому зареєстровано 710 сайтів. На третьому місці за популярністю знаходиться домен .EDU.AZ зі 167 реєстраціями.

24.08.2013

0,238639 sec