.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.232.62.209
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

До уваги реєстрантів в доменах lutsk.ua, lt.ua і volyn.ua: актуалізація імен

Публічні домени lutsk.ua, lt.ua і volyn.ua 15 січня перейшли на використання технології EPP (Extensible Provisioning Protocol) - сучасного протоколу обміну даними між доменними реєстрами та реєстраторами. На даний час послуги з реєстрації доменних імен в цих доменах надають 29 реєстраторів.

З початком використання в доменах нового протоколу, проводиться актуалізація доменних імен. Її основна мета - уточнити контактні дані, а також звільнити для реєстрації доменні імена, які з якихось причин не використовуються, але не були своєчасно видалені з доменних реєстрів.

Актуалізація в першу чергу торкнеться доменних імен в яких немає реєстратора. Сервіс Whois для таких доменів інформує: «Немає реєстратора. Необхідно перевести домен до реєстратора».

Звертаємо увагу реєстрантів імен в доменах lutsk.ua, lt.ua і volyn.ua: якщо сервіс Whois містить некоректну інформацію стосовно вашого домену, зверніться до вашого реєстратора або ж до адміністрації домену (http://www.nic.lutsk.ua).

Актуалізація триватиме до 15 квітня. Домени, які до цього моменту не будуть переведені до реєстраторів, будуть видалені.


 

21.01.2015

0,308060 sec