.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.232.62.209
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

«Хостмайстер» посилив захист сервісу UANIC

Реєстр домену .UA компанія «Хостмайстер» посилила захист сервісу UANIC, яким користуються українські реєстранти, в тому числі й вітчизняні державні органи для управління доменними іменами в публічному домені gov.ua.

Сервіс UANIC призначений для реєстрації і зберігання контактних даних приватних осіб і організацій, у тому числі й державних органів. Ці дані використовуються для різних операцій в мережі Інтернет. Наприклад, за їх допомогою можлива реєстрація доменних імен в домені gov.ua та інших публічних доменах.

Для забезпечення безпеки даних в сервісі UANIC використовуються криптозахищені сертифікати, які регулярно змінюються. До недавнього часу «Хостмайстер» використовував у сертифікатах алгоритм SHA1 (Secure Hash Algorithm Version 1 - безпечний алгоритм хешування першої версії). Це один з найбільш популярних у світі алгоритмів, однак проведені недавно дослідження показали його недостатню надійність.

З 28 березня «Хостмайстер» почав використовувати в сервісі UANIC сертифікати, засновані на алгоритмі SHA256, який зараз вважається практично невразливим для злому.

Домен .UA був делегований в грудні 1992 року. Сервіс UANIC працює з 2000 року і використовується в публічних доменах. UANIC є зареєстрованою торговою маркою реєстру домену .UA компанії «Хостмайстер».


14.04.2015

0,210734 sec