.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.233.229.90
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

До уваги реєстрантів в доменах te.ua та ternopil.ua

Публічні домени te.ua та ternopil.ua 15 травня перейдуть на використання технології EPP (Extensible Provisioning Protocol) - сучасного протоколу обміну даними між доменними реєстрами та реєстраторами. На даний час послуги з реєстрації доменних імен в цих доменах пропонує 25 реєстраторів.

З початком використання в доменах нового протоколу, реєстрантам необхідно перевести свої доменні імена на обслуговування до реєстраторів. Всім реєстрантам на електронні адреси, вказані в контактних даних відповідного імені, буде вислана інструкція з перенесення імен до реєстратора і код авторизації. Повний список реєстрантів знаходиться на сайті адміністратора домену. Корисну інформацію про вибір реєстратора можна отримати в відповідного вебінару.

Домени, що не перейшли на обслуговування до реєстратора, будуть містити запис в Whois: «Немає Реєстратора. Необходимо перевести домен до Реєстратора».

Актуалізація триватиме до 15 липня. Доменні імена, які до цього моменту не будуть переведені до реєстраторів, будуть видалені.

Якщо з якихось причин ви до 15 червня не отримали інструкції щодо переведення доменного імені до реєстратора, зверніться до адміністрації домену.


14.05.2015

0,216071 sec