.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.232.62.209
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Сім основних тем зустрічі ICANN 53 в Буенос-Айресі

Інтернет-фахівці всього світу беруть участь у 53-ій Міжнародній зустрічі Інтернет-корпорації з присвоєння імен та номерів (ICANN), яка стартувала в понеділок, 22 червня 2015 року, в Буенос-Айресі, Аргентина. В порядку денному форуму низка актуальних питань щодо майбутнього інтернету, а також проблем, які цікавлять операторів реєстрів, заявників на нові загальні домени верхнього рівня (NewgTLD) і власників торгових марок.

Основними темами обговорення зустрічі є питання передачі повноважень з управління інтернетом від IANA спільноті зацікавлених сторін, а також кроки щодо підвищення прозорості діяльності ICANN. Ці теми домінували в громадських дискусіях спільноти ICANN, і чергова зустріч в Буенос-Айресі не стала винятком.

Після останньої зустрічі ICANN в Сінгапурі в лютому 2015 року, Робоча група з питань перехідного періоду передачі повноважень IANA (Cross-Community Working Group on the IANA Stewardship Transition - CWG-IANA) винесла на громадське обговорення свою другу пропозицію проекту переходу, шляхи вирішення низки серйозних проблем, на які було вказано у ході обговорення першого проекту пропозицій. Коментарі спільноти до другого варіанту приймалися до 28 травня 2015 року, і CWG-IANA буде обговорювати їх на зустрічі в Аргентині.

Дискусію також викликало і використання в нових доменах двобуквених імен другого рівня, схожих з географічними доменами і ccTLD. Ця проблема полягає в тому, що дволітерні імена в нових загальних доменах верхнього рівня, що подібні за написанням з географічними доменами і ccTLD, потрапили під заборону через занепокоєння, що їх будуть плутати з офіційними державними ресурсами. Хоча ICANN визначила процедуру "розблокування" двобуквених імен після зустрічі 2014 року в Лос-Анджелесі, тиск деяких членів Урядового консультативного комітету (GAC), залишає це питання відкритим.

Гостру обговорення на конференції викликав запуск скандального New gTLD .SUCKS, що дало привід скептикам засумніватися в перспективах майбутнього раунду програми нових доменів. Крім того, багато уваги прикуто до дискусій, пов'язаних з переговорами відносно Реєстраторської угоди (Registry Agreement) і дотримання конртактів з ICANN, а також з питаннями приховування персональної інформації та конфіденційності в сервісі WHOIS.


25.06.2015

0,217147 sec