.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.204.191.145
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Представники інтернет-індустрії з 16 країн беруть участь у дводенній конференції ENOG, яка 13 жовтня розпочала свою роботу в Одесі

/

Традиційно конференція розпочалася майстер-класами, а офіційне відкриття відбудеться сьогодні в другій половині дня. Крім того, в перший день учасники форуму планують обговорити проблеми багаторівневого управління Інтернетом і нові тенденції українського законодавства, пов'язані з інтернетом.

Другий день конференції буде присвячено технологіям IPv6 і DNSSEC. Крім того, темою окремої секції будуть питання обміну трафіком.

Міжнародний форум ENOG (Євразійська група мережевих операторів) проходить два рази на рік. Україна раніше вже приймала конференцію двічі: в 2012 році в Одесі і в 2013 році в Києві. Захід дозволяє учасникам обмінюватися знаннями та досвідом з найбільш актуальних для нашого регіону питань. Конференція дає унікальну можливість дізнатися про нові технології з перших рук, безпосередньо від розробників.

Організатори конференції - міжнародна організація RIPE NCC (Нідерланди), що розподіляє інтернет-ресурси в євразійському регіоні, і компанія "Хостмайстер", реєстр домену .UA. Золотим спонсором зустрічі стала міжнародна організація Товариство Інтернет (ISOC, США-Швейцарія). Інтернет-трансляція конференції доступна на сайті enog.org.


13.10.2015

0,253834 sec