.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 34.238.190.122
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

У Києві почала роботу п'ята конференція учасників доменного ринку UAdom

/ Більше ста представників доменної індустрії України беруть участь у конференції UAdom, яка в п'ятницю розпочала роботу у Києві. Трансляція конференції доступна на офіційному сайті конференції uadom.cctld.ua/?translation.

Конференція проводиться щорічно з 2011 року. У ній традиційно беруть участь реєстратори доменних імен, представники інтернет-проектів і творці контенту, телекомунікаційні оператори, адміністратори публічних доменів. За цей час форум став значущою подією доменного ринку України, щороку він збирає фахівців, які представляють різні погляди на технічну, правову, маркетингову проблематику. Високий рівень інтересу до форуму проявляють як українські, так і зарубіжні компанії: у роботі попередніх конференцій взяли участь представники реєстрів Азербайджану, Білорусі, Киргизстану, Латвії, Росії, а також представники державних органів України та міжнародних організацій.

Організатором UAdom є реєстр домену .UA компанія "Хостмайстер". Генеральним партнером конференції став Міжнародний інститут менеджменту «МІМ-Київ», генеральним інтернет-партнером - компанія «Адамант», генеральним інформаційним партнером - інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

Проведенні форуму підтримали адміністратори публічних доменів та реєстратори доменних імен. Так, адміністратори публічних доменів ORG.UA та IN.UA стали золотими спонсорами конференції. Срібним спонсором став реєстратор доменних імен компанія «Хостинг Україна», бронзовим - компанія Tangram. Крім того, партнером з проведення заходу стала компанія «Імена».

Основні теми конференції: сучасний стан міжнародного доменного ринку; питання безпеки в Інтернет; юридичні аспекти захисту прав на доменні імена; використання нових інтернет-технологій; маркетинг, реклама та навчальні кампанії в доменному секторі.


04.12.2015

0,212531 sec