.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.87.33.97
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Десята конференція UADOM відбувається 3 грудня у дистанційному режимі

/ У п'ятницю, третього грудня, в онлайн-режимі проходить десята конференція доменної індустрії UADOM. Зустріч проводиться на програмній платформі ZOOM, відеотрансляція доступна за адресою https://uadom.cctld.ua/?webcast.

До учасників конференції з вітальним словом звернулися директор компанії "Хостмайстер" Олег Левченко та менеджер ICANN із взаємодії із зацікавленими сторонами у Східній Європі Михайло Анісімов.

Конференція доменної індустрії UADOM проходить щорічно з 2011 року та збираєінтернет-фахівців України та Східної Європи. За цей час вона стала значущою подією телекомунікаційного ринку України, оскільки дозволяє учасникам на початку грудня підбити попередні підсумки року, що минає, а також поділитися планами на майбутній рік.

Організатором UADOM є компанія "Хостмайстер" - спонсорська організація та реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно учасниками та співорганізаторами конференції є реєстратори доменних імен та адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів і творці контенту, оператори зв'язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу виявляють не тільки вітчизняні, але й іноземні компанії, українські державні органи та міжнародні організації.


 

03.12.2021

0,196732 sec